Clickbank Reklamları Nereye Vermeli

Bu yazımızda bir çoğumuzun kabusu haline gelen clickbank reklamları nerelere verilir sorusuna cevap vermeye çalışacağız.
Clickbank reklamı nereye verilir...
Google ye clickbank reklamı vermek her baba yiğidin harcı değildir. Clickbank ile uğraşan her insan Google yi büyük umutlar ile denemiş ve ne yazık ki hesabını banlatmıştır. Bunu yüksek tecrübelerim sayesinde kesinlikle biliyorum. Artık banlanmaya son. Sizlere yıllardır faaliyette olan reklam sitesini tanıtmak istiyorum. Bu reklam sitesine clickbank reklamı vermek oldukça kolay ve bir o kadarda ucuz...
Önce aşağıdaki linkden siteye üye olalım.Karşımıza çıkan alanları dikkatlice dolduralım. Siteye üye olduktan sonra reklam verme kısmı advertiser bölümü. Publisher bölümü de para kazanma bölümüdür. Link kısaltarak para kazanabilirsiniz.
Clickbank reklamınızı rahatlıkla yayınlatabilmeniz için sizlere video hazırladım. Yukarıdaki linkden üye olanlara yardımcı olurum.
Geri dönüşüm oranları hakkında bilgi vermek gerekirse ilk başlarda geri dönüşüm alamadım. Nedeni ise hedef ülke belirtmeden o anki para kazanma heyecanı ile verdiğim reklamlardı. Fakat yaptığım araştırmalar sonucunda seçtiğiniz üründe dil seçeneğine göre ülke seçip clickbank reklamınızı o ülkeye verir iseniz geri dönüş gerçekten oluyor.
Mesela videoda belirttiğim gibi bir diye ürünü ve bu diyet ürünü ispanyolca. İspanyaya rahatlıkla reklam verebilirsiniz. 5 dolara kimse bir şeyler kaybetmez. Geri dönüş olduğunda ise reklamlarınızı 100 dolar olarak vermeye başlayacaksınız emin olun. Ben ilk kazancımı ispanyadan aldım. ikincisi ise Canada dan. Ve şunu söylemeliyim, iki satışta da reklam yayınlarım sona ermişti. Satış bir hafta sonra oldu. Bu da ne demek. Reklamı gören kişi sayfayı tarayıcısına kaydetmiş ya da daha sonra tekrar aklına gelip aratmış. Sisteminde ilk olarak benim linkimle siteye girdiği için tekrar benim referansımla siteye girmiş oldu. Videoda her şey net. Bol kazançlı günler hepinize. Bir yorumu esirgemeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder